Vyplouváme! Perličkový uvítací piknik

Milí rodiče,
srdečně Vás zveme na již tradiční uvítací Perličkový piknik „VYPLOUVÁME … do nového školního roku”, který pořádáme v sobotu 9.9.2023 od 15 do 18 hodin u řeky v Obřanech ve Slunečních lázních. Velké setkání všech rodin – s nejmenšími dětmi až po rodiny studentů lycea.

Jako vždy se můžete těšit na projížďku na nafukovací lodi nebo paddle bardu, tělo si protáhnete s Barunkou  na lekci jógy, ochutnáte spoustu dobrých jídel ze společného  stolu (tedy spíše z lavičky 🙂 ), kam přispívají všichni zúčastnění a především si můžete užít milý čas strávený se všemi z Perličky – od rodin těch nejmenších až po studenty lycea.

Kromě piknikových dek můžete s dětmi přibalit deskové či jiné oblíbené hry, které si můžete zahrát se starými i novými přáteli, bude se hodit náčiní na sport, vítané jsou pochutiny na společný stůl, včetně potřebného náčiní ke konzumaci (talířky, misky atd.). Pití si zajišťuje každý sám.  Vzhledem k tomu, že se jedná o školní akci, bychom rádi připomněli, že se jedná o bezalkoholovou akci 🙂 Mobilní WC jen pro nás bude zajištěno 🙂  

Pokud vás ještě někoho napadá, čím by rád přispěl, neváhejte kontaktovat Davida Schejbala david.schejbal@zsperlicka.cz

Těšíme se na vás !

Tým Montessori Perličky

Milí rodiče, milí studenti, 

piknik Perličky se již nezadržitelně blíží. Všechny vás ještě jednou srdečně zveme do Slunečních lázní tuto sobotu 9.9. od 15:00 do 18:00 hodin. 

Těšíme se na vás,

Vaše Perlička