Ples

Milí rodiče,

od dnešního dne se vstupenky prodávají za sníženou cenu – 100 Kč dospělí a 0 Kč dítě, neboť jsme vyčerpali kapacitu míst u stolů – takže jste velmi vítáni, jen nebudete mít své místo u stolu  – na tanečním parketě je místa stále dost 🙂 Místa k posezení na kávu nebo něco dobrého budou k dispozici v přední části kinokavárny – mimo hlavní sál.

Vypadá to, že bychom potřebovali trochu zatraktivnit tombolu 🙂 Pokud byste měli ještě nějaký nápad, čím byste mohli tombolu obohatit, dejte mi prosím vědět.


Moc díky a těším se na viděnou v neděli 🙂
Darina Gurutidu 


Tématem letošního plesu je RENESANCE : -) 

Ples se koná v neděli 27.3.od 16:00 v Kinokavárně

VSTUPENKY: na ples můžete od 21.2. zakoupit v kanceláři školy, rodiče MŠ u učitelů ve školce a také je můžete u mě objednat e-mailem a uhradit na účet 6942270001/5500, do poznámky prosím uveďte PLES. Vstupenky pak vaše dítě obdrží ve škole.

PROGRAM: můžete se těšit na skvělou kapelu Roberta Simandela, která bude hrát dětem i dospělým. Pro děti bude navíc připraven doprovodný tvořivý program, aby si mohli rodiče zatancovat i sami. Nebude chybět tombola nebo přehlídka kostýmů.

TOMBOLA: tímto bych vás ráda pozvala k účasti na tombole – můžete-li nabídnout cokoli do tomboly – ideálně něco, co je spojené s vaší profesí – nějakou službu, poukaz, někdo peče skvělé dorty 🙂 … dejte mi prosím vědět, abychom se konkrétně domluvili. Přivítáme i drobnosti, které by mohly potěšit děti všeho věku.

Těšíme se na společné plesové odpoledne!

Darina Gurutidu