Včelí království – 20.5.2022 – MŠ

Milí rodiče,

v pátek, dne 20. 5. 2022, se chystáme s dětmi oslavit Světový den včel. Na tento den se vypravíme do Otevřené zahrady Nadace Partnerství, která má připravený program s názvem „VČELÍ KRÁLOVSTVÍ“. 

Program je naplánován od 9 hod do 11 hod. Vzhledem k dopravní situaci a vzdálenosti od školky je potřeba, abychom s dětmi odjeli tramvají již v 8:01 ze zastávky Obřanský most. Naplánovali jsme tedy sraz a předání dětí v 7:50 na tramvajové zastávce Obřanský mostProsíme Vás o včasný příchod, jedná se o speciální den (akci), tak pevně věříme, že Vám to pro jednou moc nezkomplikujeme.

Oběd máme naplánovaný na pozdější hodinu – 12:15. Budete-li chtít děti vyzvednout po obědě, počítejte prosím s časem 12:45. 

S sebou děti potřebují pouze vhodné oblečení (dle počasí) a děti starší 6 let průkazku na MHD, pokud-li ji nemají, tak dvě zlevněné jízdenky v hodnotě 12 Kč. Průkazku / jízdenky předáte ráno průvodcům na tramvajové zastávce při předávání dětí. Prosíme, dětem nedávejte žádné tašky, batohy … Pití, svačinu a reflexní vesty zajistíme my (vezmeme ze školky)! Kdo má speciální stravu, předáte svačinku také ráno na tramvajové zastávce. 

Cena programu je 110,- Kč za dítě (bude strženo z kreditu).

Moc Vám děkujeme za spolupráci a budeme se těšit, že Světový den včel si s dětmi společně užijeme.

Lucka, Kristy, Marťa, Nishani a Barča